Červen 2015

Témata blogu

8. června 2015 v 20:44 | Milie |  Témata blogu
Čauky!

Když jsou témata týdne, a bude léto, prázdniny, napadlo mě, že by jsem zavedla tématy blogu. Jsem napjatá co si zvolíte.


Budu se těšit na vaše názory! Návrhy na TB (téma blogu) pište do komentářů. Díky a Ahoj!

TT- Malá kapka v obrovském oceánu

8. června 2015 v 16:20 | Milie |  Téma týdne
"Malá kapka v obrovském oceánu" tak zní téma týdne. Zase jsem naprosto netušila, co napsat. Ale poté mi to došlo. Protože i malá kapka v obrovském oceánu, má svůj význam. Každá něco znamená. Bez každé kapky by bylo méně vody. Důležitý je i popelář, co k Vám jezdí každý týden. Protože bez něj, a jeho týmu, by nikdo nevynášel nic na skládku. Jak by to vypadalo? I uklízečka má svůj význam. Bez ní bychom se topily ve špíně a prachu. Každičký člověk, kvůli něčemu přišel a my bychom si to měli uvědomovat. Možná je to krátké a stručné, dalo by se k tomu psát víc. Ale proč? Účel jste poznali. Málokoho baví číst dlouhé články. Na závěr tohoto článku Vám jen připomenu
I malá kapka v celém oceánu, má svůj význam.

Rozpad One Direction

4. června 2015 v 21:01 | Milie |  Moje témata
Častým tématem na internetu je teď "rozpad kapely One Direction." Já si myslím že bez této kapely rozhodně dokážu žít.
Ale mám z toho vážné noční můry. Kdyby se každý dal na sólo cestu jako plánuje Harry Styles znamenalo by to PĚTINÁSOBEK OTŘESNÝCH PÍSNIČEK V RÁDIU!!!!!! Pro ty co One Direction neznají tady máte jeden jejich song:

https://youtu.be/o_v9MY_FMcw

No co,poslouchá se to sice hezky, ale lítat za něma do New Yorku (myslím žejsou z tama) fakt nemusím.
Vždyť to by bylo jako by byl můj idol Justin Bieber. Co mám k tomu ještě dodat? Rozpad kapely je mi úplně jedno. Teď se omlouvám těm co mají One Direction rádi, tohle je můj, udržte si ten váš. Nemněňte jej jen kvůli článu.

Snad se vám líbilo, zdraví Milie!

Jeden den v cizím těle

1. června 2015 v 18:46 | Milie |  Téma týdne
Tohle je můj kraťoučký příběh k tématu týdne. Je to smyšlený sci-fi příběh. Snad se vám bude líbit!

Tady je:
Šla jsem po úzké chodbě směrem k mému pokoji. Všude byla tma a ticho. Slyšet byly jen mé kroky. Když jsem uslyšela výkřiky z konce chodby. Zoufalý ženský křik se rozléhal po celé chodbě. Běžela jsem k posledním dveřím číslo 13. Otevřela jsem a na lehátku ve fialovém světle spala má sestra. Kolem ní stáli doktoři. Vtáhli mne dovnitř a položili na lehátko. Píchli mi obrovskou injekci. Usla jsem. Po asi osmi hodinách jsem se probudila v sestřiném pokoji. Posadila jsem se na postel. Chtěla jsem přejít do mého pokoje. Po té jsem si ale všimla že nejsem já, ale moje sestra Venda! Nemohla jsem tomu uvěřit. Když jsem si vzpoměla na ten sen co se mi v noci zdál. Ty výkřiky na chodbě, sestra na lehátku, obrovská injekce. Byl to vážně jenom sen?
Tak snad se vám můj protentokrát krátký příběh líbil.

Ahoj

1. června 2015 v 18:27 | Milie |  Úvod
Ahoj já jsem Milie (čte se Milí) a tohle je můj blog minibulvarek. Najdeš tu články na téma týdne a různé novinky.

Budu potřebovat i více lidí co bude přispívat, tak mi kdyžtak dejte vědět! Ahoj Millie!